Szkolne Koło CaritasKoniec roku szkolnego to czas refleksji i podsumowań. Patrząc wstecz widzimy jak wiele działań zostało zrealizowanych przez wolontariuszy ze Szkolnego Koła Caritas ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Majdanie Nepryskim.

Uczniowie wielokrotnie wykazali się pomysłowością i chęcią niesienia pomocy innym. Wolontariusze wraz z opiekunem Szkolnego Koła Caritas panią Joanną Wakoń organizowali i realizowali różne akcje charytatywne śpiesząc z pomocą potrzebującym.

Dnia 26 czerwca 2020 roku wszyscy wolontariusze otrzymali Dyplomy Uznania za szczególne zaangażowanie w działalność na rzecz Szkolnego Koła Caritas, zaś wybitni wolontariusze otrzymali tytuł Wolontariusza Roku i zostali nagrodzeni "Pudełkami szczęścia".

W ostatnią niedzielę czerwca zorganizowaliśmy ostatnią akcję w tym roku szkolnym "Bądź Eko i pomóż chorej Mii". Udało nam się zebrać 4335 zł. Składamy serdeczne podziękowanie wszystkim ofiarodawcom, którzy składali datki na leczenie chorej Mii.

Do zobaczenia we wrześniu (pomysłów na kolejne akcje SKC nie brakuje). Zasłużony wakacyjny wypoczynek pozwoli nam nabrać jeszcze większych sił do bezinteresownej pomocy innym. Za ten owocny czas już teraz sobie wzajemnie DZIĘKUJEMY!

DBAJMY WIĘC O SERCE DLA INNYCH!!!

Nasi wolontariusze Nasi wolontariusze Nasi wolontariusze
Nasi wolontariusze Nasi wolontariusze Nasi wolontariusze