III Noworoczny Turniej Halowej Piłki NożnejDnia 9 stycznia na hali sportowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Józefowie odbył się III Noworoczny Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej w Majdanie Nepryskim. Uczestnikami turnieju były klasy I-III.

W zawodach wzięło udział 6 drużyn (42 zawodników) ze Szkoły Podstawowej z Majdanu Nepryskiego – opiekun p. Barbara Gontarz i p. Joanna Łepik (dziewczęta i chłopcy), Stanisławowa – opiekun p. Agnieszka Skowyra-Łach i p. Katarzyna Traczyk-Surmacz (dziewczęta i chłopcy), z Józefowa drużyna chłopców wraz z opiekunem p. Bożeną Żebrowską oraz Uczniowski Klub Piłkarski Suchowiczteam z Wólki Panieńskiej z opiekunem p. Wojciechem Suchowiczem. Drużyny rywalizowały między sobą grając w grupie systemem "każdy z każdym". Mecze obfitowały w bardzo dużą ilość bramek. Niejednokrotnie dochodziło do ostrej rywalizacji sportowej, co świadczy o tym, że każdemu zależało na jak najlepszym wyniku.

II Noworoczny Turniej Halowy w Piłce NożnejW dniu 4 stycznia 2018r. w Hali Sportowej MOK odbył się po raz II Noworoczny Turniej Halowy w Piłce Nożnej. Patronat nad imprezą objęła pani Maria Rysztak – Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Majdanie Nepryskim.

W turnieju uczestniczyli chłopcy z Majdanu Nepryskiego, Józefowa i Stanisławowa. Skład drużyny z Majdanu Nepryskiego: Michał Nieścior. Antoni Pastuszek, Kacper Przytuła, Rafał Puźniak, Oliwier Mazur, Wojciech Haczykowski, Miłosz Przytuła, Daniel Serafin, Bartłomiej Rogowski, Szymon Szarowolec; zespół z Józefowa: Mariusz Buczek, Kacper Łepik, Dawid Gontarz, Maciej Fryc, Kornel Krzemiendak, Szymon Bielański, Igor Danaj, Mateusz Gontarz, Przemysław Swacha oraz drużynę ze Stanisławowa reprezentowali: Alan Szponar, Maciej Burda, Szymon Berdzik, Kacper Kmieć, Piotr Berdzik i Jakub Malec.

Zwycięzcami turnieju okazali się chłopcy z Majdanu Nepryskiego, II miejsce zdobyli chłopcy z Józefowa, III miejsce chłopcy ze Stanisławowa.

Odbyły się również rozgrywki pomiędzy dwoma zespołami, gdzie dziewczęta z Majdanu Nepryskiego zdobyły I miejsce, natomiast drużyna dziewcząt z Józefowa zajęła II miejsce.

Turniej odbył się w przyjaznej atmosferze, odbyło się bez kontuzji zawodników, którzy rywalizowali w duchu fair play o jak najlepszy wynik swoich zespołów.