Uczniowie podczas nauki szydełkowania23 listopada w naszej szkole odbyły się warsztaty z szydełkowania, które poprowadziła przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego, uczennica klasy VII Martyna Wygnał. Celem warsztatów było kształtowanie umiejętności organizowania i kulturalnego spędzania wolnego czasu oraz rozwijanie zainteresowań uczniów. Uczestnicy warsztatów nauczyli się podstawowego ściegu - łańcuszka.

Warsztaty zorganizował Samorząd Uczniowski pod opieką Pani Diany Pakuła, Pani Ewy Marzec oraz Pani Natalii Puźniak.

Karteczki z miłymi i pozytywnymi hasłami21 listopada w naszej szkole obchodziliśmy Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień - jest to dzień dobrych uczynków i pozytywnych emocji. Główna ideą Dnia Życzliwości jest przypomnienie nam wszystkim o tym, że tylko wzajemna życzliwość może stać sie podstawą do budowania pokoju i pomyślnych relacji między ludźmi, do tworzenia miłej atmosfery w szkole.

Z okazji tego święta na korytarzach naszej szkoły pojawiły się karteczki z miłymi i pozytywnymi hasłami - uczniowie zostali zachęceni do zabrania jednej z karteczek dla siebie oraz przekazania jej innej osobie - koledze, koleżance, rodzicom, rodzeństwu, kuzynom, dziadkom czy sąsiadom - takie gesty na pewno umilają innym dzień, a nam przynoszą satysfakcję, że wywołaliśmy uśmiech na czyjejś twarzy.

Zdjęcie ilustracyjneSamorząd Uczniowski zaprasza uczniów klas IV-VIII na warsztaty z szydełkowania, które odbędą się w najbliższy czwartek 23 listopada na 8 godzinie lekcyjnej (14:35-15:20).

Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest posiadanie własnej włóczki oraz szydełka. Wymagana jest także zgoda rodziców/opiekunów prawnych, która dostępna jest w załączniku.

Serdecznie zapraszamy!

Uczniowie w kolorowych ubraniachOd 6 do 10 listopada w naszej szkole obowiązywał Kolorowy Tydzień - była to akcja zorganizowana przez Samorząd Uczniowski. Codziennie uczniowie ubierali się w inny, wybrany kolor ubrania. Inicjatywa miała za zadanie umilić nam kolejne dni w szkole, szczególnie podczas szarych, jesiennych dni. Było naprawdę kolorowo. Szczególnie spisali się uczniowie klas I-III.

Dziękujemy wszystkim uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły za zaangażowanie.

Plakat ze szczegółami dotyczący Kolorowego TygodniaSamorząd Uczniowski zaprasza wszystkich uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły do wzięcia udziału w akcji "Kolorowy tydzień", który rozpocznie się w poniedziałek 6 listopada.

W tym tygodniu każdego dnia będziemy ubierać się na wybrany kolor i rozweselimy te szare, ponure dni!