Uczniowie w fotobudceDzień Uśmiechu to święto obchodzone co roku w każdy pierwszy piątek października. Zostało zapoczątkowane przez artystę Harvey’a Balla, który w 1963 roku stworzył smiley’a - słynny znaczek uśmiechniętej buźki na żółtym tle.

Jego dzieło stało się jednym z najbardziej rozpoznawalnych na świecie symboli dobrej woli i radości, a tym samym pomysłem do zorganizowania Światowego Dnia Uśmiechu - dnia, w którym wszyscy powinni dużo się uśmiechać i poświęcić większą uwagę dobrym uczynkom.

Uczniowie z upominkamiCzłonkowie Samorządu Uczniowskiego po raz kolejny udowodnili, że pamiętają o ważnych okazjach w szkolnym kalendarzu. Z myślą o wszystkich uczniach przygotowali sympatyczną niespodziankę z okazji Dnia Chłopaka, który obchodzimy 30 września.

Tego dnia Panowie, a także wszyscy uczniowie otrzymali słodki upominek, który wywołał wiele uśmiechów i dodał pozytywnej energii na resztę dnia.

Uczniowie przebrani za Panią JesieńWe wtorek 23 września powitaliśmy kalendarzową jesień. Dzieci z oddziału przedszkolnego i uczniowie klas I-III wzięli udział we wspólnej zabawie. Na początku wybrane dziewczynki z każdej klasy przebrane za Panią Jesień paradowały na wybiegu. Każda Pani Jesień prezentowała piękny strój i atrybuty tej kolorowej pory roku.

Następnie przedstawiciel każdej klasy przedstawił wiersz o tematyce jesiennej, który był twórczością własną. Były jeszcze jesienne zagadki i kolorowanki dla wszystkich uczestników oraz jesienne "zawołanki" z wykorzystaniem wiersza M. Konopnickiej "Jesienią".

Uczniowie podczas akcji Sprzątanie ŚwiataW tym roku po raz 32-gi odbyła się akcja "Sprzątanie świata". Tegoroczne wydarzenie odbywało się pod hasłem "W naturę z kulturą". Hasło to przypomina, że kultura jest wizytówką ludzkości i ważnym elementem kształtującym naszą tożsamość. Dlatego także w kontakcie z naturą, należy  pamiętać o kulturze. Przede wszystkim nie pozostawiać śmieci na łonie natury, ale też rozsądnie przygotowywać się do obcowania z przyrodą wybierając takie aktywności, które minimalizują negatywny wpływ człowieka na otoczenie.

Maja Dołęska i Magdalena ChodaraDnia 12 września 2025 r. w naszej szkole odbyły się demokratyczne wybory do Samorządu Uczniowskiego. Było to dla całej społeczności szkolnej bardzo ważne wydarzenie, w którym uczniowie świadomie dokonują wyboru swoich przedstawicieli na cały rok szkolny.

Kandydaci do samorządu przygotowali bardzo ciekawe propozycje swojego programu, które mieli okazje przedstawić podczas spotkań z poszczególnymi klasami np.: "dzień retro", "skrzynka zagubionych rzeczy", "dzień sportu" i wiele innych.