Drużyna piłki nożnejPiłkarki ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Majdanie Nepryskim w składzie: Martyna Wygnał, Aldona Pilip, Zuzanna Gontarz, Nikola Czerniak, Łucja Rogowska, Karina Buczkowska i Aleksandra Bulak (kl.VII) w dniu 8 maja 2024 r. rozegrały kolejny etap - Półfinał Wojewódzki w Piłce Nożnej w Krzemieniu zajmując II miejsce.

Drużyna dziewcząt26 kwietnia 2024 r. w Biłgoraju odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej Dziewcząt.

Drużyna Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Majdanie Nepryskim w składzie: Martyna Wygnał, Aldona Pilip, Zuzanna Gontarz, Laura Bodys, Nikola Czerniak, Karina Buczkowska, Aleksandra Bulak, Łucja Rogowska Amelia Berdzik i Magdalena Rawiak po ciężkich rozgrywkach wywalczyły I miejsce.

Finalistka Konkursu Informatycznego18 kwietnia 2024 r. odbył się finał XV Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego "Mistrz Komputera". Uczennica Szkoły Podstawowej im. Jan Pawła II w Majdanie Nepryskim z klasy VII Kornelia Dziadosz uzyskała tytuł Finalisty pod kierunkiem nauczyciela informatyki p. Moniki Basińskiej-Lal.

Organizatorami konkursu były: Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi w Lublinie, Szkoła Podstawowa nr 2 w Lublinie i Lubelskie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Lublinie.

Zawodnicy przy szachownicach19 kwietnia, w sali Miejskiego Ośrodka Kultury w Józefowie odbył się "VI Szachowy Turniej o Puchar Burmistrza Józefowa”. Nasza szkoła po raz drugi wzięła w nim udział zajmując dobre miejsca.

W rozgrywkach wzięło udział ponad 100 szachistów z całego powiatu biłgorajskiego. Zawodnicy byli podzieleni na 6 kategorii: dziewczęta klasy I-III, chłopcy I-III, dziewczęta IV-VI, chłopcy IV-VI, dziewczęta VII-VIII oraz chłopcy VII-VIII.

Uczniowie biorący udział w zawodachZawody odbyły się 27 marca 2024 roku na terenach przy biłgorajskim Zalewie "Bojary". W biegach na dystansach od 600 do 1000 metrów startował około 540 uczniów z naszego powiatu. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Majdanie Nepryskim brała udział w różnych kategoriach wiekowych, zarówno wśród dziewcząt jak i chłopców. Indywidualnie pobiegli chłopcy z klasy IV - Błażej Puźniak i Przemysław Berdzik.

Dziewczęta i chłopcy rocznik 2011-2012 w składzie: Maja Dołęska, Hanna Hanys, Nikola Porębska, Zuzanna Mielniczek, Klaudia Herda, Maria Mazur, Antonio Scotti, Wojciech Litwin, Maciej Grabijas, Igor Łosiewicz, Jakub Borowiec i Hubert Kołakowski.