Dnia 7 maja 2026 roku na stadionie OSiR w Biłgoraju odbyły się Powiatowe Igrzyska Sportowe Młodzieży Szkolnej w Lekkiej Atletyce - Drużynowa Liga LA. Reprezentanci naszej szkoły po raz kolejny udowodnili, że talent, zaangażowanie i sportowa walka prowadzą do wielkich sukcesów.
W zawodach wystąpiło 13 naszych lekkoatletów, którzy z ogromnym zaangażowaniem rywalizowali w swoich konkurencjach, osiągając bardzo wysokie lokaty.
Największe sukcesy odnieśli:
- Nizio Błażej - mistrz powiatu w pchnięciu kulą,
- Scotti Antonio Czesław - mistrz powiatu w biegu na 600 metrów,
- Dołęska Maja - wicemistrzyni powiatu w biegu na 100 metrów,
- Litwin Wojciech - brązowy medalista w rzucie oszczepem.
Tuż za podium uplasowali się:
- Chodara Magdalena - 4. miejsce w rzucie oszczepem,
- Greszta Karina - 4. miejsce w pchnięciu kulą,
- Mielniczek Zuzanna - 4. miejsce w biegu na 600 metrów,
- Borowiec Jakub - 4. miejsce w skoku w dal,
- Grabijas Maciej - 4. miejsce w biegu na 300 metrów.
Naszą szkołę reprezentowali również:
- Herda Klaudia - skok w dal,
- Porębska Nikola - bieg na 300 metrów,
- Sobań Wiktor - bieg na 100 metrów.
Medaliści zawodów powiatowych będą reprezentować powiat podczas półfinałów wojewódzkich.
Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom godnego reprezentowania szkoły, sportowej postawy oraz osiągniętych wyników. Życzymy kolejnych sukcesów i powodzenia na dalszych etapach rywalizacji!
Opiekunem sportowców był pan Piotr Gontarz.
Galeria zdjęć przedstawia uczniów podczas zawodów sportowych



