Drużyna dziewczątDnia 21.05.2026 r. w Biłgoraju na pięknym stadionie lekko-atletycznym Zespołu Szkół Budowlanych odbyła się wspaniała impreza pode nazwą "Festiwal Sztafet".

Biegają różne sztafety szkolne: 4x100 m., 4x400 m., sztafeta szwedzka /400x300x200x100/ sztafeta olimpijska /800x400x200x100/.

Nasi uczniowie startowali w sztafecie olimpijskiej w której to nasze dziewczęta zajęły III miejsce zaś chłopcy IV. Niestety aby wystartować w półfinałach wojewódzkich trzeba było zająć minimum II miejsce.

Składy naszych sztafet: Dołęska Maja, Greszta Karina, Mazur Marysia, Mielniczek Zuzia, Herda Klaudia i panowie: Scotti Antek, Grabijas Maciek, Borowiec Jakub, Litwin Wojtek.

Ze sportowym pozdrowieniem Piotr Gontarz.

Galeria zdjęć przedstawia uczniów podczas festiwalu sztafet

Festiwal sztafet Festiwal sztafet Festiwal sztafet