W czwartek 23 kwietnia odbył się już kolejny, bo VIII Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Józefowa. Bardzo dobrze zaprezentowała się zawodniczka szkoły im. Jana Pawła II w Majdanie Nepryskim Aleksandra Basińska, która zameldowała się w pierwszej trójce swojej kategorii wiekowej.
Zawodnicy z naszej szkoły grający w zawodach to: Michalina Wójcik, Aleksandra Basińska, Wiktoria Wójcik, Kinga Żołynia oraz Klaudia Herda. Największy sukces odniosła Aleksandra zdobywając trzecie miejsce w kategorii klas I-III. Niewiele gorzej poszło Michalinie w tej samej kategorii wiekowej, która zdobyła V miejsce. Na VII miejscu w kategorii klas IV-VII uplasowała się Wiktoria Wójcik, dodatkowo podwyższając swoją kategorie szachową z V na IV. Kinga Żołynia także zdobyła IV kategorie szachową, a Klaudia V.
Opiekunem podczas zawodów był p. Krzysztof Król.
Galeria przedstawia uczniów grających podczas józefowskiego turnieju



