Rok szkolny 2015/2016
nr |
Oddział przedszkolny wychowawca Małgorzata Bednarz |
nr |
Klasa I wychowawca Stanisława Szpinda |
1. | Bodys Laura | 1. | Aniewicz Julia |
2. | Buczkowska Karina | 2. | Basińska Małgorzata |
3. | Buczkowski Miłosz | 3. | Berdzik Amelia |
4. | Bulak Aleksandra | 4. | Bodys Miłosz |
5. | Czapka Dawid | 5. | Gargol Amelia |
6. | Czerniak Nikola | 6. | Gargol Kamil |
7. | Czerniak Zuzanna | 7. | Gmyz Kamil |
8. | Dziadosz Kornelia | 8. | Jasina Jan |
9. | Gontarz Zuzanna | 9. | Kazanowska Oliwia |
10. | Knap Bruno | 10. | Koman Anna |
11. | Kurzawa Dominik | 11. | Kwiatkowska Martyna |
12. | Litwin Szymon | 12. | Lal Weronika |
13. | Nieścior Lena | 13. | Oleszczak Martyna |
14. | Nowak Antoni | 14. | Paska Mateusz |
15. | Portka Martyna | 15. | Rabczyński Jakub |
16. | Pilip Aldona | 16. | Rawiak Magdalena |
17. | Rogowska Łucja | 17. | Tracz Bartłomiej |
18. | Sobań Paweł | 18. | Nizio Miłosz |
19. | Stachewicz Vanessa | 19. | Roczkowski Kamil |
20. | Uchman Weronika | ||
21. | Wygnał Martyna | ||
Klasa IIa wychowawca Małgorzata Czerwieniec |
Klasa IIb wychowawca Beata Harasiuk |
||
1. | Bajan Wiktoria | 1. | Bryła Marcin |
2. | Bielak Oliwia | 2. | Dobek Maja |
3. | Bodys Klaudia | 3. | Górnik Bartłomiej |
4. | Bździuch Dominik | 4. | Harasiuk Igor |
5. | Czapka Martyna | 5. | Harasiuk Katarzyna |
6. | Hanys Gabriela | 6. | Kudełka Aleksandra |
7. | Harasiuk Weronika | 7. | Lal Klaudia |
8. | Litwin Katarzyna | 8. | Litwin Kacper |
9. | Margol Anita | 9. | Mazur Oliwier |
10. | Marzec Maria | 10. | Nieścior Michał |
11. | Pasierbiewicz Mateusz | 11. | Przytuła Kacper |
12. | Pastuszek Antoni | 12. | Przytuła Miłosz |
13. | Rogowski Bartłomiej | 13. | Puźniak Rafał |
14. | Serafin Daniel | 14. | Uchman Wiktoria |
15. | Sidor Kamil | 15. | Widomska Oliwia |
16. | Szarowolec Krystian | ||
17. | Szarowolec Szymon | ||
Klasa III wychowawca Joanna Łepik |
Klasa IV wychowawca Bożena Pomarańska |
||
1. | Berdzik Aneta | 1. | Berdzik Paweł |
2. | Bieg Gabriela | 2. | Czerwieniec Miłosz |
3. | Buczkowska Amelia | 3. | Garbiec Jakub |
4. | Czerniak Jessica | 4. | Kołodziej Amelia |
5. | Dzik Oliwia | 5. | Kudełko Kamila |
6. | Garbiec Aron | 6. | Litwin Maciej |
7. | Gmyz Agata | 7. | Mielniczek Kacper |
8. | Harasiuk Wiktoria | 8. | Oleszczak Dominika |
9. | Kawaler Hubert | 9. | Paska Mikołaj |
10. | Kozyra Gabriela | 10. | Przytuła Adrian |
11. | Kusiak Gabriela | 11. | Rogowski Łukasz |
12. | Kusiak Sandra | 12. | Scotti Mattia |
13. | Momot Weronika | 13. | Szkałuba Marcin |
14. | Serafin Patryk | ||
15. | Tracz Patrycja | ||
16. | Zając Remigiusz | ||
17. | Zawada Alicja | ||
Klasa V wychowawca Anna Gontarz |
Klasa VI wychowawca Joanna Wakoń |
||
1. | Brankiewicz Anna | 1. | Berdzik Dominik |
2. | Bury Amelia | 2. | Bojarska Paulina |
3. | Chodara Julia | 3. | Garbiec Nataniel |
4. | Czerniak Mateusz | 4. | Gromek Bartłomiej |
5. | Harasiuk Patrycja | 5. | Harasiuk Julia |
6. | Kołakowska Olga | 6. | Korytko Michał |
7. | Kozak Michał | 7. | Kostrubiec Agata |
8. | Kulik Jakub | 8. | Kozak Agnieszka |
9. | Kusiak Dominik | 9. | Kozak Olga |
10. | Lal Wiktoria | 10. | Momot Kacper |
11. | Marzec Marceli | 11. | Rabczyński Konrad |
12. | Nieścior Alicja | 12. | Rawiak Mateusz |
13. | Nieścior Paweł | 13. | Rogowska Patrycja |
14. | Nizioł Kacper | 14. | Szarowolec Zuzanna |
15. | Puźniak Martyna | 15. | Tracz Amelia |
16. | Serafin Bartosz | 16. | Trześniowski Daniel |
17. | Szmul Kacper |