Turniej Mini Piłki NożnejWe wtorek 11 czerwca 2019r. na boisku Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Majdanie Nepryskim, już po raz osiemnasty odbył się Turniej Mini Piłki Nożnej Klas III o Puchar Burmistrza Józefowa.

Otwarcia turnieju dokonała dyrektor szkoły p. Maria Rysztak.

Do sportowych zmagań stanęli uczniowie z 3 szkół:

• Szkoły Podstawowej im. M. Romanowskiego w Józefowie,
  • Zespołu Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II w Tereszpolu-Zaorendzie,
  • Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Majdanie Nepryskim.

Z założenia, turniej odbywa się w dwóch kategoriach: chłopców i dziewcząt. W tym roku drużyna dziewcząt z Majdanu Nepryskiego zdobyła puchar walkowerem. Natomiast chłopcy zacięcie walczyli o zdobycie jak najwyższych miejsc.

Sukces Weroniki8 czerwca 2019 r. odbył VIII Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Burmistrza w Józefowie. Uczestnicy rywalizowali w dwóch kategoriach wiekowych.

W kategorii dziewcząt klas IV - VIII jedyna uczestniczka turnieju ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Majdanie Nepryskim Weronika Lal z klasy IV uplasowała się na II miejscu. Otrzymała puchar, medal i dyplom z rąk - trenera tenisa ziemnego p. Artura Zawiślak oraz p. Alicja Kusak.

Gratulujemy Weronice i życzymy kolejnych sukcesów.

Wyśpiewany Podczas powiatowego XVII Małego Festiwalu Piosenki Dziecięcej o "Józefowskiego Słowika" tytuł laureata w kategori solistów klas I-III zdobyła Karina Greszta uczennica klasy I naszej szkoły. Dziewczynka zdobyła kamienną statuetkę oraz nagrodę finansową.

Natomiast szkolny zespół wokalno-taneczny "Promyczki" wywalczył II miejsce w kategorii zespoły klas I-III. Uczniów przygotowała do festiwalu p. Beata Harsiuk.

Turniej Mini Piłki NożnejDnia 4 czerwca 2019 r. uczniowie Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Majdanie Nepryskim brali udział w rozgrywkach w mini piłce ręcznej klas IV-VI w Szkole Podstawowej w Stanisławowie. Rywalizacja odbywała się pomiędzy drużynami dziewcząt i chłopców. Szkołę reprezentowali: Aron Garbiec, Oliwier Mazur, Kacper Przytuła, Miłosz Przytuła, Michał Nieścior, Aleksandra Kudełka, Anita Margol, Wiktoria Bajan i Katarzyna Harasiuk. Po rozegranych meczach nasza drużyna z Majdanu Nepryskiego okazała się najlepsza zajmując I miejsce.

XVIII Turniej Integracyjny10.05.2019 roku na boisku Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Majdanie Nepryskim odbył się XVIII Turniej Integracyjny Szkół Podstawowych, WTZ, ŚDS, DPS. Został on zorganizowany przez SP w Majdanie Nepryskim i WTZ w Józefowie. Uczestniczyło w nim łącznie 24 zespoły piłkarskie, które rywalizowały w różnych kategoriach na pięciu boiskach. Zawody nasze cieszą się ogromnym zainteresowaniem (ok. 200 uczestników). Uczniowie naszej szkoły zajęli następujące miejsca: II miejsce dziewczęta i I miejsca chłopcy. Wszystkim sportowcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.