Polish English German Italian Russian
Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Majdanie Nepryskim

Rok szkolny 2014/2015

Nasi uczniowie wyśpiewują sukcesy w Szczebrzeszynie

Czytaj więcej: Nasi uczniowie wyśpiewują sukcesy w SzczebrzeszynieXVIII Festiwal Piosenki "Rozśpiewany Chrząszcz" w Szczebrzeszynie przeszedł już do historii. W estradowych zmaganiach wzięło udział ponad 100 uczestników. Jury nie miało łatwego zadania. W zmaganiach tych wzięli udział również uczniowie Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Majdanie Nepryskim: Gabriela Hanys, Oliwia Bielak i Krystian Szarowolec uczniowie klasy I "a"  oraz Kaja Peć uczennica klasy VI.

Jury po wysłuchaniu wykonawców w pięciu kategoriach wiekowych przyznało nagrody i wyróżnienia. I tak - Kaja Peć zajęła II miejsce i zdobyła "Srebrnego Chrząszcza". Natomiast duet: Oliwia Bielak & Krystian Szarowolec otrzymał "Wyróżnienie" i słowa pochwały od przewodniczącego Jury pana Mariana Szewery.

Czytaj więcej: Nasi uczniowie wyśpiewują sukcesy w Szczebrzeszynie

Mistrz Matematyki 2015

Czytaj więcej: Mistrz Matematyki 2015Dnia 10 czerwca 2015 r. odbył się w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Majdanie Nepryskim II etap Międzygminnego Konkursu Matematycznego "Mistrz Matematyki 2015".

Do konkursu przystąpiło 22 uczniów klas I-III z sześciu  szkół podstawowych. Rywalizowali ze sobą uczniowie z Józefowa, Stanisławowa, Suśca, Majdanu Sopockiego, Aleksandrowa i  Majdanu Nepryskiego . Zadania konkursowe II etapu układał zespół matematyków klas IV-VI Szkoły Podstawowej w Majdanie Nepryskim - p. Kazimiera Gontarz i p. Joanna Wakoń.

Czytaj więcej: Mistrz Matematyki 2015

Sukcesy małych fotografów

Czytaj więcej: Sukcesy małych fotografówW gronie zwycięzców  I Ogólnopolskiego Konkursu fotograficzno-literackiego "Zamknij w kadrze, opisz piórem" znalazło się 3 uczniów Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Majdanie Nepryskim.

Nagrodę w kategorii klas I-III zdobyła uczennica klasy Ia Weronika Harasiuk za pracę "Mały ślimaczek".

Wyróżnienia otrzymali: Oliwier Mazur z kl. Ib - praca "Kolorowy motyl" i Dominika Oleszczak z kl. III- praca "Tańczący bocian".

Dzieci wykazały się dużą wrażliwością artystyczną i dużym zmysłem obserwacji uwieczniając na zdjęciach otaczająca przyrodę.

Serdecznie gratulujemy małym artystom!

Czytaj więcej: Sukcesy małych fotografów

Laureatka konkursu matematycznego SZPAK

Czytaj więcej: Laureatka konkursu matematycznego SZPAKJulia Chodara uczennica klasy IV Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Majdanie Nepryskim uzyskała tytuł Laureata Konkursu Matematycznego SZPAK. Uczennica musiała wykazać się dużą wiedzą i umiejętnościami z zakresu matematyki. Pokonała z sukcesem każdy z trzech etapów konkursu.

Do konkursu przygotowywała uczennicę p. Kazimiera Gontarz. Julii gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Ortografia może sprawiać przyjemność

Gminny Konkurs OrtograficznyDnia 27.05.2015r. odbył się w Szkole Podstawowej im. Mieczysława Romanowskiego w Józefowie Gminny Konkurs Ortograficzny. Brali w nim udział nasi uczniowie z klas IV-VI. Uczniowie musieli wykazać się dużą czujnością ortograficzną pisząc trudne dyktando.

W kategorii klas IV Julia Chodara zdobyła tytuł "Super Ortografista" w roku szkolnym 2014/2015. Natomiast w kategorii klas VI Kaja Peć otrzymała wyróżnienie. Uczennice przygotowywała pani Anna Gontarz. Gratulujemy naszym dziewczynom i życzymy dalszych sukcesów.

Czytaj więcej: Ortografia może sprawiać przyjemność

Strona 1 z 4

Agendy szkolne

Dla rodziców

Dobre praktyki

Joomla templates by Joomlashine