Występ magika w sali gimnastycznejW poniedziałek 22 czerwca naszą szkołę odwiedził zaskakujący gość - magik, który zaprezentował swój najnowszy program. W czasie  pokazu nie tylko mogliśmy obserwować magiczne sztuczki, ale mieliśmy okazję wziąć w nich czynny udział jako asystenci.

Sala gimnastyczna zamieniła się w magiczne miejsce, w którym widzowie byli świadkami, jak iluzjonista z niesamowitą zręcznością wykonuje pozornie niemożliwe sztuczki. Nie zabrakło także dobrej zabawy i efektów zaskoczenia.

Pan magik, jak zwykle doskonale skoncentrowany na swojej pracy, i tym razem zaczarował szkolną publiczność. Będziemy bardzo miło wspominać ten występ. Uczniowie naszej szkoły ci najmłodsi jak i starsi, mieli możliwość poznania tajników karcianej iluzji i żonglerki. Pokaz, pełen muzyki i humoru, zakończył się rozdaniem mieczy i zwierzaków wyczarowanych z kolorowych balonów.

Galeria przedstawia dzieci na pokazie magika

Wizyta magika Wizyta magika Wizyta magika
Wizyta magika Wizyta magika Wizyta magika