Występ teatrzyku lalkowegoW poniedziałek 17 czerwca 2024 r. w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II odbyło się przedstawienie "Mały Książę" w wykonaniu szkolnego teatrzyku lalkowego "Pinokio".

W trakcie przedstawienia widzowie, razem z Księciem, wyruszyli w podróż po różnych planetach. Odwiedzili Próżnego, Latarnika, Biznesmena, Króla, Geografa, Lisa, Pustynne Stworzonko, Echo oraz Czarodziejkę. Przeżywali rozterki Małego Księcia związane z opieką nad różą. Dowiedzieli się też, że nie należy wierzyć swym oczom, bo jeżeli się kocha, to należy patrzeć sercem.

Każdy z widzów otrzymał też na pamiątkę czerwone serduszko z cytatem "Dobrze widzi się tylko sercem". Na zakończenie głos zabrała dyrektor szkoły pani Maria Rysztak dziękując trzecioklasistom za aktywną pracę w teatrzyku lalkowym.

Spektakl został przygotowany pod czujnym okiem opiekunów p. Beaty Harasiuk, p. Małgorzaty Bednarz i p. Ewy Rogowskiej Mazur.

Galeria zdjęć przedstawia spektakl "Mały Książę" w wykonaniu szkolnego teatrzyku lalkowego "Pinokio" oraz zgromadzonych widzów

Dobrze widzi się tylko sercem... Dobrze widzi się tylko sercem... Dobrze widzi się tylko sercem...
Dobrze widzi się tylko sercem... Dobrze widzi się tylko sercem... Dobrze widzi się tylko sercem...