Członkowie zespołu w strojach ludowychW piątek 12 kwietnia 2024r. po raz kolejny uczniowie klasy III należący do zespołu wokalno-tanecznego "Promyczki" odwiedzili w czasie wielkanocnym uczniów i pracowników naszej szkoły z "kogucikiem" życząc wszystkim zdrowia i szczęścia.

Każdy chętny mógł też pogłaskać kogucika na szczęście. Mali artyści kończą w tym roku swoją przygodę w zespole "Promyczki". Mając to na uwadze wyruszyliśmy we wtorek 16 kwietnia 2024 r. z kogucikiem do Józefowa, aby odwiedzić zaprzyjaźnione i współpracujące ze szkołą instytucje i zakłady pracy.

Odwiedziliśmy Miejski Ośrodek Kultury, Miejską Bibliotekę Publiczną, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, Urząd Miasta, Piekarnię "u Dzidy", Przychodnię Zdrowia, Bank oraz Warsztaty Terapii Zajęciowej i Środowiskowy Dom Samopomocy.

Występ naszych artystów przypadł chyba wszystkim do gustu. Dzieci nagradzane były brawami. Dziękujemy za wspaniałe i miłe przyjęcie oraz otrzymane słodkości. W tym roku zespołowi towarzyszył p. Rafał Knap, który wytrwale grał na akordeonie. Promotorką naszego tournee była dyrektor naszej szkoły p. Maria Rysztak. Opiekunem zespołu jest p. Beata Harasiuk.

Galeria przedstawia występy dzieci z zespołu wokalno-tanecznego "Promyczki"

Tournee zespołu "Promyczki" Tournee zespołu "Promyczki" Tournee zespołu "Promyczki"