Zdjęcie ilustracyjneW dniu 26 stycznia 2024r. odbył się w naszej szkole apel podsumowujący I półrocze roku szkolnego 2023/2024. Samorząd Uczniowski podsumował swoją półroczną działalność, która charakteryzowała się podejmowaniem rozmaitych działań mobilizujących uczniów do aktywnego włączenia się w życie szkoły:

  • diagnozowanie potrzeb społeczności uczniowskiej,
  • informowanie społeczności szkolnej o akcjach Samorządu Uczniowskiego,
  • spotkania Samorządu Uczniowskiego z opiekunami,
  • aktualizacja informacji o działalności Samorządu Uczniowskiego na stronie internetowej szkoły,
  • dbanie o wystrój szkoły oraz aktualizowanie gazetek informacyjnych w szkole,
  • udział oraz prowadzenie uroczystości szkolnych, takich jak: ślubowanie klas I, Dzień Edukacji Narodowej, Święto Niepodległości - udział w poczcie sztandarowym podczas szkolnych i gminnych uroczystości,
  • organizacja imprez szkolnych takich jak Andrzejki oraz bal karnawałowy,
  • organizacja akcji i dni tematycznych w naszej szkole: Narodowe Czytanie, Dzień Kropki, Sprzątanie Świata, Dzień Chłopaka, Dzień Uśmiechu, Szkolny Dzień Gier Planszowych, Dzień Pluszowego Misia, Kolorowy Tydzień, Dzień Tolerancji, Dzień Życzliwości i Pozdrowień, Dzień Osób z Niepełnosprawnościami, Mikołajki szkolne,
  • organizacja i przeprowadzenie warsztatów z szydełkowania,
  • organizacja wycieczek szkolnych do kina w Zamościu oraz Krasnobrodzie.

W trakcie apelu podano również wyniki klasyfikacji.

Samorząd Uczniowski pod opieką Pani Diany Pakuła, Pani Natalii Puźniak oraz Pani Ewy Marzec dziękuje uczniom za angażowanie się w organizowane akcje oraz zachęca do udziału w kolejnych wydarzeniach zaplanowanych na II półrocze.