Występ Klauna Waldusia13 listopada 2023 r. naszą szkołę odwiedził Klaun Walduś. Nasz gość przedstawił pełen humoru program pod hasłem Ucz się bawiąc. Baw się ucząc. Program Klauna wypełniony był dynamicznymi scenkami, magicznymi sztuczkami, zagadkowymi eksperymentami, a także muzyką. Wesoły Klaun angażował do zabawy większość uczniów, nagradzając ich słodkimi upominkami. Walduś w kreatywny sposób ćwiczył koordynację ruchową oraz logiczne myślenie naszych uczniów - brawa dla wszystkich odważnych ochotników!

Zadania Klauna oraz cały występ sprawił każdemu uczestnikowi wiele radości i uśmiechu. Najmłodsi oraz Ci starsi uczniowie pożegnali Waldusia wielkimi brawami!

Spotkanie z Klaunem Waldusiem było nie tylko zabawne, lecz także pouczające.

Miło spędziliśmy czas w jakże barwnym i osobliwym towarzystwie. Dziękujemy Klaunowi Waldusiowi za odwiedziny w naszej szkole.

Galeria zdjęć przedstawia Klauna Waldusia z uczniami

Wizyta Klauna Waldusia Wizyta Klauna Waldusia Wizyta Klauna Waldusia
Wizyta Klauna Waldusia Wizyta Klauna Waldusia Wizyta Klauna Waldusia