Wizyta Policjantów w naszej szkoleW naszej szkole duży nacisk kładziemy na bezpieczeństwo uczniów oraz edukację związaną z tym zagadnieniem. Na początku każdego roku szkolnego uczniowie edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolaki poznają drogę do szkoły, znaki drogowe i zasady, które uczą jak należy zachowywać się w pobliżu ulic.

W ramach tej edukacji 16.09.2022 r. do szkoły przybyli panowie policjanci z Komisariatu Policji w Józefowie. Policjanci rozmawiali  z uczniami o bezpiecznym poruszaniu się po drogach, a w szczególności  omówili  zasady bezpiecznej drogi do i ze szkoły. Przypomnieli również o korzyściach noszenia elementów odblaskowych przy ubraniu bądź tornistrze oraz jak należy zachować się, gdy zaczepi nas obca osoba.

Najprzyjemniejszą częścią spotkania było oglądanie przyniesionych przez naszych Gości podstawowych akcesoriów policjanta. Uczniowie mogli dokładnie obejrzeć, a nawet przymierzyć kamizelkę policyjną.

Panowie policjanci otrzymali podziękowanie za miłe spotkanie i ciekawą pogadankę na temat bezpieczeństwa. Dzięki takim spotkaniom policjant będzie kojarzył się uczniom, jako osoba, której nie należy się bać, do której zawsze i w każdej sytuacji można zwrócić się o pomoc.

SP Majdan Nepryski SP Majdan Nepryski SP Majdan Nepryski
SP Majdan Nepryski SP Majdan Nepryski SP Majdan Nepryski