Polish English German Italian Russian
Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Majdanie Nepryskim

Dzień Matki 2021

Dzień MatkiDzień Matki to chyba jedno z najpiękniejszych świąt w ciągu całego roku, wypełnione kwiatami i serdecznymi życzeniami. Święto to jest wyrazem wdzięczności, szacunku i miłości. Obchodzimy je zawsze 26 maja. Dlaczego właśnie w tym dniu? Może dlatego, by wszystkie najpiękniejsze kwiaty wiosny mogły być ofiarowane kochanym mamom.

Jedno słowo - mama, ileż kryje w sobie treści. Z nim związane są zawsze najpiękniejsze wspomnienia z dzieciństwa, pierwsze radości, troski, marzenia, tęsknoty. Każdy z nas chowa w sercu wdzięczność za to, że dała nam największy skarb – życie. W tym dniu wszystkie mamy obdarzone są szczególnymi dowodami wdzięczności. Przedszkolak przynosi swojej mamie laurkę, a uczeń własnoręcznie wykonany upominek, dorośli żyjący z dala od matek ślą im najcieplejsze myśli i życzenia.

W Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Majdane Nepryskim przedszkolaki przygotowały piękne laurki dla swoich mam. Uczniowie z klas I-III przygotowali część artystyczną, która była nagrywana i wysłana do wszystkich mam. Były wiersze, piosenki, laurki, kwiaty i życzenia płynące prosto z małych, ale gorących serc. Dzieci udowodniły, że kochają swoje mamy nie tylko za to, że są, ale również za to, że są kochające, troskliwe, pracowite, serdeczne, opiekuńcze, wyrozumiałe, cierpliwe... Dzieci włożyły w przygotowanie uroczystości dużo wysiłku, pracy i serca, ale było warto.

SP Majdan Nepryski SP Majdan Nepryski SP Majdan Nepryski
SP Majdan Nepryski SP Majdan Nepryski SP Majdan Nepryski
SP Majdan Nepryski SP Majdan Nepryski SP Majdan Nepryski

Poprawiono: środa, 02, czerwiec 2021 06:50

Agendy szkolne

Dla rodziców

Dobre praktyki

Joomla templates by Joomlashine