Nagrodzeni uczestnicy konkursu8 maja uczennice Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Majdanie Nepryskim wzięły udział w eliminacjach gminnych 42. Małego Konkursu Recytatorskiego w Miejskim Ośrodku Kultury w Józefowie. Były to: Oliwia Hałasa (kl. II), Hanna Hanys (kl. V), Małgorzata Basińska i Martyna Oleszczak (kl. VIII). Dziewczęta bardzo dobrze się zaprezentowały.

Komisja w składzie: Michał Dudziński, Beata Momot i Maryla Kulpa przyznała nagrody w trzech kategoriach wiekowych. W kategorii klas VII-VIII nagrody otrzymały: Małgorzata Basińska (I miejsce i nominacja do etapu powiatowego) oraz Martyna Oleszczak (III miejsce).

W sobotę 13 maja odbyły się przesłuchania w Biłgorajskim Centrum Kultury, podczas których Małgosia Basińska otrzymała Nagrodę I stopnia i nominację do reprezentowania powiatu biłgorajskiego na szczeblu wojewódzkim. Turniej w Lublinie odbędzie15 czerwca.

Dziewczynkom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Uczennice pracowały pod opieką pań: Beaty Harasiuk, Anny Gontarz i Katarzyny Łosiewicz.

Galeria prezentuje nagrodzonych uczestników Małego Konkursu Recytatorskiego.

Mały Konkurs Recytatorski Mały Konkurs Recytatorski Mały Konkurs Recytatorski