Mistrz Matematyki 2017Dnia 8 czerwca 2017r. odbył się w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Majdanie Nepryskim II etap Międzygminnego Konkursu Matematycznego "Mistrz Matematyki 2017".

Do konkursu przystąpiło 21 uczniów klas I-III z pięciu szkół podstawowych. Rywalizowali ze sobą uczniowie z Józefowa, Aleksandrowa, Dereźni Solskiej, Tereszpola Zaorendy i z Majdanu Nepryskiego . Zadania konkursowe II etapu układał zespół matematyków klas IV-VI Szkoły Podstawowej w Majdanie Nepryskim - p. Alicja Biszczanik i p. Joanna Wakoń.

Sukcesy naszych uczniówDnia 11 maja 2017 r. troje uczniów z klas II i III naszej szkoły wzięło udział w XV edycji międzygminnego konkursu "Mistrz ortografii klas II-III". Po napisaniu dyktand "najeżonych" trudnościami ortograficznymi, okazało się, że Mistrzem ortografii klas II i zdobywczynią pucharu została Ania Koman. Natomiast wśród uczniów klas trzecich miejsce III zajął Rafał Puźniak, uczeń klasy III b. Uczniów przygotowały panie: Joanna Łepik. Betata Harasiuk, Małgorzata Czerwieniec.

Sukces kolędą wyśpiewanyCzas kolędowania już za nami, ale w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II echa wciąż słychać. A to za sprawą tego, że nasi mali uczniowie bardzo dobrze zaprezentowali się podczas XII Stanisławowskich Spotkań z Kolędą, które tak pięknie zakończyły miesiąc styczeń.

Na scenie zaprezentowało się ponad 200 młodych artystów z przedszkoli, szkół podstawowych i gimnazjów m.in. z: Aleksandrowa, Górecka Starego, Kaczórek, Krasnobrodu, Majdanu Nepryskiego, Majdanu Sopockiego, Tereszpola, Suśca, Zwierzyńca i Żurawnicy.

Gminny Konkurs z Języka AngielskiegoOrganizatorem konkursu był Grzegorz Zgutka nauczyciel języka angielskiego w Szkole Podstawowej  im. Jana Pawła II w Majdanie Nepryskim.

II część konkursu - "Opis zimy w języku angielskim"

Konkursy plastyczne rozstrzygnięte...Komisja konkursowa miała nie lada problem z wybraniem nagrodzonych prac w szkolnych konkursach plastycznych "Kartka Bożonarodzeniowa 2016" oraz "Najładniejsza ozdoba choinkowa".

Na konkursy wpłynęły łącznie 72 prace. Jury w składzie: przewodnicząca p. Anna Krzaczek, członkowie - p. Anna Grzyb i p. Beata Peć, przyznało 27 nagród - w tym 18 indywidualnych i 9 klasowych.