Polish English German Italian Russian
Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Majdanie Nepryskim

Zaproszenie na zajęcia adaptacyjne

Zajęcia adaptacyjneSerdecznie zapraszamy dzieci nowo przyjęte do oddziału przedszkolnego wraz z rodzicami na zajęcia adaptacyjne, które odbędą się w naszej szkole w dniach 30 i 31 sierpnia o godz. 9.00.

Nasza placówka to przyjazne miejsce, gdzie w pierwszych tygodniach pobytu wspieramy dziecko w przystosowaniu się do nowego miejsca    i podjęciu wyzwania, jakim jest rozpoczęcie edukacji przedszkolnej. Stwarzamy przyszłym przedszkolakom możliwość uczestnictwa  w zajęciach adaptacyjnych dostosowanych do wieku i potrzeb dzieci   w formie zabaw, zajęć plastycznych, muzycznych, ruchowych. Dzięki nim dzieci i rodzice mają możliwość poznania naszego przedszkola, personelu i rówieśników.

Poprawiono: piątek, 20, sierpień 2021 13:07

Agendy szkolne

Dla rodziców

Dobre praktyki

Joomla templates by Joomlashine