Polish English German Italian Russian
Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Majdanie Nepryskim

Podsumowanie innowacji "Angielskie Spotkania z Książką w klasie I"

Angielskie Spotkania z Książką w klasie IAngielskie spotkania z książką w klasie I dobiegły końca. W ciągu roku szkolnego 2020/2021 w klasie I zorganizowano sześć zajęć, których głównym celem było zapoznanie uczniów z literaturą anglojęzyczną oraz ofertą książek w języku angielskim dostępną w naszej bibliotece szkolnej.

Pierwszoklasiści na lekcjach języka angielskiego z Panią Dianą Pakuła poznawali nowe słownictwo, uczyli się piosenek i wykonywali prace plastyczne związane z tematem książek czytanych w danym miesiącu.

Uczniowie klasy I zapoznali się z takimi książkami w języku angielskim jak: "The Litte Red Riding Hood" ("Czerwony Kapturek"), "The Ugly Duckling" ("Brzydkie kaczątko"), "Kangaroo at the zoo" ("Kangur w zoo"), "That’s not my snowman" ("To nie jest mój bałwanek"), "Easter story" ("Wielkanocna historia"), "Easter Egg Hunt".

Lekcje cieszyły się dużym zainteresowaniem i zaangażowaniem uczniów, a prace, które pierwszoklasiści wykonywali podczas zajęć były prezentowane na korytarzach naszej szkoły.

Podsumowanie innowacji Podsumowanie innowacji Podsumowanie innowacji
Podsumowanie innowacji Podsumowanie innowacji Podsumowanie innowacji

Poprawiono: środa, 30, czerwiec 2021 07:42

Agendy szkolne

Dla rodziców

Dobre praktyki

Joomla templates by Joomlashine