Polish English German Italian Russian
Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Majdanie Nepryskim

Wycieczka do kina w Zamościu

Wycieczka do kina w ZamościuDnia 21.06.2021 roku uczniowie z oddziału przedszkolnego i klas I – III Szkoły Podstawowej w Majdanie Nepryskim wraz ze swoimi wychowawcami wybrali się do kina Stylowy w Zamościu na film animowany "Luca".  Wszystkie klasy zebrały się punktualnie przed szkołą o godz. 8.00. Seans zaczynał się o godz. 9.30, więc spokojnie mogliśmy dojechać na czas.

W sali kinowej zajęliśmy wygodne miejsca i czekaliśmy na film.  W czasie seansu panowała cisza i zainteresowanie fabułą filmu. Pełen niezwykłych przygód film opowiadał o dorastaniu dwójki przyjaciół mieszkającymi w pięknym nadmorski miasteczku na Riwierze Włoskiej. Chłopcy wspólnie przeżywają niezapomniany letni czas, który upływa im na niekończących się przejażdżkach na skuterze i delektowaniem się lodami. Jednak ich beztroską zabawę może w każdej chwili zepsuć ujawnienie głęboko skrywanego sekretu. Obaj są potworami morskimi z innego świata znajdującego się tuż pod powierzchnią wody. W filmie nie zabrakło humoru, zabawy i momentów wzruszenia. Ciekawe postacie, prosta, ale wciągająca fabuła i świetny klimat wykreowany przez twórców.

Film zrobił ogromne wrażenie na dzieciach, a nas dorosłych przeniósł do dzieciństwa i beztroskich chwil. Po skończonym seansie udaliśmy się do autobusu. To była udana wycieczka. Towarzyszyły jej: radość, dobry humor i wrażenia po obejrzanym filmie. Emocje związane z filmem pozostały do późnego popołudnia.

SP Majdan Nepryski SP Majdan Nepryski SP Majdan Nepryski

Poprawiono: środa, 23, czerwiec 2021 07:26

Agendy szkolne

Dla rodziców

Dobre praktyki

Joomla templates by Joomlashine