Polish English German Italian Russian
Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Majdanie Nepryskim

Rok szkolny 2020/2021

Pamiętaj!! Dobro powraca!!!

Czytaj więcej: Pamiętaj!! Dobro powraca!!!Szkolne Koło Caritas działające w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Majdanie Nepryski przeprowadzało już wiele akcji charytatywnych. Nasi rodzice, uczniowie, pracownicy nigdy nie byli obojętni i zawsze chętnie pomagają. Teraz znowu zwracamy się o pomoc dla malutkiej dziewczynki i wierzymy, że nasz apel nie pozostanie bez odzewu.

Tym razem naszą bohaterką jest Igusia, która choruje na rdzeniowy zanik mięśni. Pochodzi ona z Biłgoraja. Urodziła się w marcu 2018 roku, jako zdrowe dziecko. Niestety w 6 tygodniu zachorowała na nieuleczalną, szybko postępująca chorobę, jaką jest rdzeniowy zanik mięśni (SMA1). Aby dalej żyć potrzebuje specjalistycznego sprzętu (respiratora, ssaka, pulsoksymetra, itp.) oraz kosztownej rehabilitacji ruchowej i oddechowej. W naszej szkole zbieramy korki dla Igusi. Bardzo prosimy wszystkich, aby przynosili korki do nas. Pojemnik na ten cel będzie wystawiony na korytarzu w szkole przy drzwiach wejściowych.

Czytaj więcej: Pamiętaj!! Dobro powraca!!!

Konkurs "Mój różaniec dla Jana Pawła II" rozstrzygnięty!

"Różaniec - to skarb, który trzeba odkryć"
Jan Paweł II

Czytaj więcej: Konkurs Październik jest miesiącem modlitwy różańcowej. Dlatego w tym okresie w naszej szkole został ogłoszony konkurs "Mój różaniec dla Jana Pawła II". Jego adresatami byli uczniowie klas I - VIII Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Majdanie Nepryskim.

Uczestnicy konkursu do wykonania różańca wykorzystali najróżniejsze materiały. Były to: drewniane koraliki, makaron, chrupki, kwiatki, cieciorka itp. Pomysłowość i oryginalność prac okazała się wielka. Komisja konkursowa miała nie lada problem z wyłonieniem laureata...

Czytaj więcej: Konkurs "Mój różaniec dla Jana Pawła II" rozstrzygnięty!

Konkurs Mój Różaniec dla Jana Pawła II

Czytaj więcej: Konkurs Mój Różaniec dla Jana Pawła IISzkolne Koło Caritas ogłasza konkurs Mój Różaniec dla Jana Pawła II.

Różaniec może być wykonany z dowolnego materiału. Zachęcamy, aby wykorzystywać najróżniejsze pomysły na wykonanie różańca. Różańce przynosimy do 26 października.

Na zwycięzców czekają nagrody!

Załącznik:

Mój Różaniec dla Jana Pawła II

O naszej szkole

Agendy szkolne

Dla rodziców

Dobre praktyki

Joomla templates by Joomlashine