Polish English German Italian Russian
Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Majdanie Nepryskim

mPotęga - Zagraj z matematyką!

Realizacja projektu "Zagraj z matematyką!"

Czytaj więcej: Realizacja projektu Od września do grudnia bieżącego roku Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Majdanie Nepryskim  realizuje projekt "Zagraj z matematyką!" dofinansowany przez Fundację mBanku. Koordynatorem projektu jest pani Joanna Wakoń.

Głównym zamierzeniem szkolnego projektu jest zwiększenie zainteresowania matematyką, ukazanie jej barwnego i ciekawego oblicza oraz poszerzenie wiedzy matematycznej dzieci.

Od września zaczęliśmy realizować nasze założenia projektowe:

  1. Opanowanie przez uczniów naszej szkoły, a w szczególności klas IV - VI tabliczki mnożenia w dwie strony (dzielenie) do perfekcji.
  2. Stworzenie ciekawych, innowacyjnych, metod i narzędzi pomagających w opanowaniu tabliczki mnożenia oraz pokazanie dzieciom gotowych rozwiązań dostępnych np. w sieci.
  3. Zwiększenie aktywności i motywacji uczniów w zdobywaniu wiedzy i umiejętności matematycznych, a co za tym idzie logicznego myślenia.
  4. Pokazanie możliwości wspierania dziecka w opanowaniu tabliczki mnożenia w formie fajnej zabawy. Czytaj więcej: Realizacja projektu "Zagraj z matematyką!"

Zagraj z matematyką!

Czytaj więcej: Zagraj z matematyką!Od września do grudnia bieżącego roku Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Majdanie Nepryskim realizuje projekt "Zagraj z matematyką!" dofinansowany przez Fundację mBanku. Koordynatorem projektu jest pani Joanna Wakoń.

Głównym zamierzeniem szkolnego projektu jest zwiększenie zainteresowania matematyką, ukazanie jej barwnego i ciekawego oblicza oraz poszerzenie wiedzy matematycznej dzieci. Każdy miesiąc, w którym będzie on trwał jest podzielony tematycznie. I tak wrzesień to "Ogarniam tabliczkę mnożenia". Odbędą się wtedy warsztaty, podczas których uczestnicy zapoznają się z zasadami i technikami pomocnymi w nauce tabliczki mnożenia. Podczas Międzynarodowego Dnia Tabliczki Mnożenia odbędzie się gra terenowa. Następnie będą mieć miejsce warsztaty plastyczno-matematyczne "Tabliczkomania", na których zostanie opracowana gra planszowa.

Czytaj więcej: Zagraj z matematyką!

O naszej szkole

Agendy szkolne

Dla rodziców

Dobre praktyki

Joomla templates by Joomlashine