Polish English German Italian Russian
Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Majdanie Nepryskim

Rok szkolny 2019/2020

Spotkania z Piosenką Religijną

Czytaj więcej: Spotkania z Piosenką ReligijnąW środę 16 października 2019 r. w Miejskim Ośrodku Kultury w Józefowie odbyły  się XII Spotkania z Poezją Papieską i Piosenką Religijną. Uczniowie z naszej szkoły startowali w konkursie piosenek religijnych. Podczas zmagań konkursowych zespół wokalno-taneczny "Promyczki" zdobył II miejsce w kategorii klas I-III szkoły podstawowej. Dzieci do konkursu przygotowała p. Beata Harasiuk.

W kategorii młodzieżowej zespół wokalny "Nepryszki" prowadzony przez p. Rafała Knapa uzyskał wyróżnienie. Zespoły otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz nagrody książkowe.

Czytaj więcej: Spotkania z Piosenką Religijną

Zwycięstwo w grze terenowej

Czytaj więcej: Zwycięstwo w grze terenowejUczniowie klas VI  Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Majdanie Nepryskim brali udział w grze terenowej "Jak to dawniej w Józefowie bywało", która odbyła się 17 września  2019 r. na terenie Józefowa.

Grupa uczniów kl. VI b w składzie: Klaudia Lal, Oliwier Mazur, Igor Harasiuk i Jakub Kowal zajęła I miejsce, zaś grupa uczniów z  kl. VI a: Anita Margol, Gabriela Hanys, Oliwia Bielak, Wiktoria Bajan i Antoni Pastuszek uplasowała się na podium zajmując III miejsce. Opiekunami byli: p. Anna Krzaczek i p. Krzysztof Król.

Do rywalizacji  stanęły cztery drużyny - po dwie ze szkół w Józefowie i Majdanie Nepryskim, które rozwiązywały zadania w 6 miejscach: na rynku, przy źródłach Nepryszki, na ścieżce dydaktycznej przy nadleśnictwie, na baszcie oraz przy kościele i bibliotece. Do zadań grających należało m.in.: rzeźbienie w kamieniu, pranie w rzece kijanką, tkanie chodnika, młócenie zboża cepem, szydełkowanie, krojenie jabłek do suszenia. To tylko wybrane zadania, z którymi musieli się zmierzyć uczestnicy gry terenowej. Organizatorem gry była MBP w Józefowie.

Czytaj więcej: Zwycięstwo w grze terenowej

O naszej szkole

Agendy szkolne

Dla rodziców

Dobre praktyki

Joomla templates by Joomlashine