Polish English German Italian Russian
Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Majdanie Nepryskim

Działania Samorządu Uczniowskiego

Szkolne walentynki 2020

Dzień Św. Walentego,
to dzień dobry dla każdego,
w tym dniu wszyscy to wyznają,
że chcą kochać i kochają.

Czytaj więcej: Szkolne walentynki 2020Dzień św. Walentego to wyjątkowo kolorowy dzień w roku szkolnym, wszędzie wiszą serduszka, a uczniowie ubierają się na czerwono i różowo. Dzień Zakochanych sprzyja nie tylko wyznawaniu miłości, ale również okazywaniu sympatii wszystkim dookoła poprzez miłe gesty, uśmiechy, pisanie kartek walentynkowych czy rozdawanie słodkich upominków. Na szkolnym korytarzu ustawiono skrzynkę walentynkową, nad którą czuwał Samorząd Uczniowski. 14 lutego poczta walentynkowa została otworzona, a listy posegregowano i rozdano adresatom, wywołując uśmiechy i zaskoczenie na twarzach obdarowanych.

Mikołaju, Mikołaju...

Czytaj więcej: Mikołaju, Mikołaju...6 grudnia Szkołę Podstawową im. Jana Pawła II w Majdanie Nepryskim odwiedził niezwykły gość, oczekiwany szczególnie przez najmłodsze dzieci. Z tej okazji uczniowie ubrali się na czerwono, założyli piękne mikołajkowe czapki czy opaski ze świątecznymi motywami. Święty Mikołaj przybył w towarzystwie śnieżynek, radośnie witany przez wszystkich. W podziękowaniu za prezenty uczniowie recytowali wiersze i śpiewali piosenki. Serdecznie dziękujemy Świętemu Mikołajowi za odwiedziny i obdarowanie prezentami przedszkolaków i uczniów naszej szkoły.

Czytaj więcej: Mikołaju, Mikołaju...

Pomóżmy pieskom przetrwać zimę

Czytaj więcej: Pomóżmy pieskom przetrwać zimęSamorząd Uczniowski ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Majdanie Nepryskim zorganizował zbiórkę na rzecz piesków z Przytuliska dla zwierząt w Józefowie. Uczniowie przez cały październik przynosili karmę, koce, ręczniki oraz pieniądze, za które została zakupiona karma dla zwierząt. W listopadzie delegacja uczniów przekazała zebrane rzeczy do Przytuliska, gdzie radośnie przybyłych gości przywitały pieski. Samorząd Uczniowski składa serdeczne podziękowania wszystkim darczyńcom, a rodzicom – pani Justynie Hanys i pani Jadwidze Basińskiej dziękujemy za dowiezienie dzieci oraz zebranych rzeczy do Przytuliska w Józefowie.

Czytaj więcej: Pomóżmy pieskom przetrwać zimę

Zabawa andrzejkowa 2019

Czytaj więcej: Zabawa andrzejkowa 2019Andrzejki to czas wróżb i zabawy, który przypomina tradycje i obrzędy ludowe. 28 listopada w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Majdanie Nepryskimodbyła się zabawa andrzejkowa, przygotowana przez Samorząd Uczniowski. Tego wieczoru uczniowie mogli dowiedzieć się, co przyniesie najbliższa przyszłość, poznać imię przyszłego wybranka lub wybranki, zjeść ciasteczko z wróżbą, a przede wszystkim dobrze się bawić przy dźwiękach muzyki serwowanej przez DJ Kubę i DJ Marcina. Po tanecznych zmaganiach uczestnicy dyskoteki mogli odpocząć w klasach, gdzie czekał pyszny poczęstunek, przygotowany przez rodziców.

Czytaj więcej: Zabawa andrzejkowa 2019

Dzień Chłopaka 2019

Z okazji Dnia Chłopaka w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Majdanie Nepryskim Samorząd Uczniowski przeprowadził ankietę na najsympatyczniejszego chłopca. Według dziewcząt na to miano zasługują:

  • w kategorii oddział przedszkolny – Przemek Berdzik
  • klasy I-III – Paweł Sobań
  • klasy IV-VIII – Hubert Kawaler

Podczas apelu 30 września ogłoszono wyniki plebiscytu oraz złożono życzenia wszystkim chłopcom i Panom, do życzeń dołączono słodkie przekąski. W każdej klasie uczniowie świętowali ten dzień, chłopcy otrzymali życzenia i upominki. Po południu natomiast odbyła się dyskoteka szkolna, podczas której przybyli uczniowie świetnie się bawili.

Czytaj więcej: Dzień Chłopaka 2019

Strona 1 z 6

O naszej szkole

Agendy szkolne

Dla rodziców

Dobre praktyki

Joomla templates by Joomlashine