Przedstawienie szkolnego teatrzyku WędrowniczekW czerwcu 2022 r. roku w naszej szkole odbył się spektakl teatralny pt. "W Książkowej Krainie". Dzieci z przedszkola oraz uczniowie z klas I-III zgromadzili się w sali nr 17, aby pooglądać przedstawienie. Spektakl został zaprezentowany przez aktorów szkolnego teatrzyku "Wędrowniczek" pod kierunkiem p. Anny Gontarz i p. Anny Krzaczek. Czwartoklasiści z wielkim zaangażowaniem odegrali swoje role.

Dzieci z zainteresowaniem i uwagą słuchały aktorów - bohaterów, a także przeżywali z nimi ich przygody. Teksty artystów przepleciono śpiewem, co uatrakcyjniało cały występ. Całości przedstawienia dopełniła piękna dekoracja oraz oryginalne stroje i rekwizyty.

Prywatka u Misia UszatkaW ramach Programu "Szklanka mleka" 6 kwietnia 2016 r. dzieci ze szkolnego teatrzyku żywego aktora "Wędrowniczek" przygotowały i przedstawiły dla społeczności szkolnej pod kierunkiem pani Barbary Pleskacz inscenizację pt. "Prywatka u Misia Uszatka". Recytowano  wiersze, śpiewano piosenki, ale największą atrakcją była "Zgadulandia", gdzie dzieci za pomocą zmysłu smaku rozpoznawały produkty mleczne. Artyści też z wielkim zapałem przygotowali scenografię do tego przedstawienia – "Ratusz Zamojski" z kartoników po mleku, które otrzymują z realizowanego Programu. W tworzeniu tej makiety czynnie pomagały mamy – panie: Elżbieta Rabczyńska, Elżbieta Berdzik, Ewa Nizio i Jolanta Kołodziej. Serdecznie dziękujemy im za pomoc!

Chcesz być zdrowy..."Chcesz być zdrowy jak ryba, jedz owoce i warzywa" to hasło było myślą przewodnią przedstawienia, które obejrzeli uczniowie klas 0 – III Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Majdanie Nepryskim we wtorek 4 listopada. Inscenizację zaprezentowali aktorzy szkolnego teatrzyku "Wędrowniczek" pod kierunkiem pani Barbary Pleskacz. Treści tego przedstawienia świetnie łączyły się z Programem Agencji Restrukturyzacji Rolnictwa "Owoce i warzywa w szkole", który nasza szkoła realizuje od kilku lat. Taka forma przekazywania wiadomości jest bardzo skuteczna i na pewno pogłębiła i utrwaliła wiedzę na temat właściwych nawyków żywieniowych oglądających.