Polish English German Italian Russian
Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Majdanie Nepryskim

Międzygminny konkurs "Mistrz Matematyki 2019"

Mistrz Matematyki 2019W czwartek 30 maja 2019 r. w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Majdanie Nepryskim odbył się II etap Miedzygminnego konkursu "Mistrz Matematyki 2019". Do matematycznych zmagań stanęło 21 uczniów klas I-III ze szkół podstawowych w Aleksandrowie, Józefowie, Tereszpolu Zaorendzie, Stanisławowie i Majdanie Nepryskim. Przez sześćdziesiąt minut dzieci rozwiązywały zadania. Następnie odpoczywały przy słodkiej jagodziance ufundowanej przez Piekarnię p. Zbigniewa Dzidy w Józefowie. Prace uczniów sprawdzała komisja konkursowa w składzie: przewodnicząca p. Joanna Wakoń i członkowie - p. Monika Pasierbiewicz, p. Cecylia Chyrzyńska, p. Katarzyna Traczyk-Surmacz, p. Ryszard Skrzypa.

"Mistrzami Matematyki 2019" zostali:

  • Klasa I: Wasong Jakub - S.P. Aleksandrów
  • Klasa II: Pięciurek Szymon - Z.S.S. Tereszpol Zaorenda
  • Klasa III: Kukiełka Natalia - Z.S.S. Tereszpol Zaorenda

Tytuł "Wicemistrza Matematyki 2019" otrzymali:

  • Klasa I: Lis Igor - S.P. Józefów
  • Klasa II: Kulanica Antoni - S.P. Aleksandrów
  • Klasa III: Kraczek Sara - S.P. Józefów

Dziękujemy wszystkim nauczycielom za przygotowanie uczniów do konkursu. Podziękowania składamy też pani dyrektor naszej szkoły Marii Rysztak za umożliwienie zakupu nagród i upominków dla uczestników konkursu.

Matematyczne zmagania zorganizowały nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej p. Beata Harasiuk i p. Joanna Łepik.

Mistrz Matematyki 2019 Mistrz Matematyki 2019 Mistrz Matematyki 2019
Mistrz Matematyki 2019 Mistrz Matematyki 2019  

Poprawiono: poniedziałek, 10, czerwiec 2019 08:56

O naszej szkole

Agendy szkolne

Dla rodziców

Dobre praktyki

Joomla templates by Joomlashine