Wizyta Św. MikołajaPoniedziałek…szóstego grudnia… długo wyczekiwany dzień, w którym dzieci jak zaczarowane, same szybko wstały i bez żadnego ociągania pojawiły się w przedszkolu. Każde dziecko cały rok ciężko pracowało na to, aby właśnie w tym dniu spotkać Świętego Mikołaja i móc odebrać od Niego podarunek.

Nasze przedszkolaki bardzo starają się… "być grzecznym" i doskonale wiedzą że Mikołaj… "cały czas na nich patrzy". Od samego rana dzieci podekscytowane wyczekiwały Świętego nasłuchując radosnego okrzyku "ho, ho, ho!" i odgłosów dzwonków sań.

Przedszkolaki z grup 5,6 - latków i 3,4,5 - latków dostały list od Świętego Mikołaja.

W liście do dzieci Mikołaj zostawił wskazówki i zadania do wykonania dla przedszkolaków. Po wykonaniu zadań przedszkolaki wyruszyły po śladach zostawionych przez Mikołaja w poszukiwaniu worka z prezentami jak i samego Mikołaja. Kiedy przedszkolaki znalazły Świętego Mikołaja zaprosiły go do swoich sal, gdzie nastąpił długo wyczekiwany moment, wręczania prezentów. Każda z grup w ramach podziękowania za przybycie i otrzymane podarunki wyrecytowała dla Świętego Mikołaja wierszyk lub zaśpiewała piosenkę. Atmosfera spotkania była magiczna. Każdy w tym dniu został obdarowany prezentem. Gdy tylko nasz gość się z nami pożegnał, szeleszczące paczki w rączkach dzieci zostały otworzone. Bardzo się cieszyły z podarunków, które otrzymały. Mikołaju bardzo dziękujemy za odwiedziny i za radość jaką podarowałeś naszym przedszkolakom.

Do zobaczenia za rok!

Nad całą wizytą Świętego Mikołaja czuwały Panie Ewa Rogowska-Mazur, Natalia Puźniak.

SP Majdan Nepryski SP Majdan Nepryski SP Majdan Nepryski