Polish English German Italian Russian
Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Majdanie Nepryskim

Pamiętaj!! Dobro powraca!!!

Akcja charytatywna dla IgusiSzkolne Koło Caritas działające w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Majdanie Nepryski przeprowadzało już wiele akcji charytatywnych. Nasi rodzice, uczniowie, pracownicy nigdy nie byli obojętni i zawsze chętnie pomagają. Teraz znowu zwracamy się o pomoc dla malutkiej dziewczynki i wierzymy, że nasz apel nie pozostanie bez odzewu.

Tym razem naszą bohaterką jest Igusia, która choruje na rdzeniowy zanik mięśni. Pochodzi ona z Biłgoraja. Urodziła się w marcu 2018 roku, jako zdrowe dziecko. Niestety w 6 tygodniu zachorowała na nieuleczalną, szybko postępująca chorobę, jaką jest rdzeniowy zanik mięśni (SMA1). Aby dalej żyć potrzebuje specjalistycznego sprzętu (respiratora, ssaka, pulsoksymetra, itp.) oraz kosztownej rehabilitacji ruchowej i oddechowej. W naszej szkole zbieramy korki dla Igusi. Bardzo prosimy wszystkich, aby przynosili korki do nas. Pojemnik na ten cel będzie wystawiony na korytarzu w szkole przy drzwiach wejściowych.

Wesprzeć leczenie i rehabilitację dziewczynki można także, wpłacając dowolną kwotę na konto lub przekazując 1% podatku Fundacji Avalon z dopiskiem Karczmarczyk, 9867.

Akcja charytatywna dla Igusi

Poprawiono: piątek, 13, listopad 2020 08:05

O naszej szkole

Agendy szkolne

Dla rodziców

Dobre praktyki

Joomla templates by Joomlashine